KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 15348394
nr 1534 8394
Skulptur
Lergods. Signerad Börjeson, bemålad. Höjd: 40 cm
Kondition: vinge med nagg
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:22:14
100 kr
150 kr